יום הולדת הישרדות ספורטיבי

הפעלה ליום הולדת
טילטיל מביא את האי עד אליכם! כוכב "הישרדות" מגיע לעשות עבורכם הפעלה ליום הולדת יוצאת דופן, בשילוב המון אתגרים, תחרויות ומשחקים, פעילויות כיף בשילוב משחקי ספורט יוצאי דופן ועוד.

חושבים לשלב משחקי ספורט ביום הולדת?

כל ילד אוהב ספורט, על זה לא ניתן להתווכח. ומה אם נערב מספר פעילויות ספורט ביום ההולדת הישרדות? דעתנו בנושא בהחלט חיובית.

כשאנו מדברים על פעילות ספורט, לרב הכוונה היא לתחרויות המשלבות ריצה, אקשן, חלוקה לקבוצות, משימות אתגריות ועוד. תנו לילדים אתגרים, וכל המסיבה מיד מקבלת תפנית חדשה של תחרויות ואנדרנלין. מפעילים רבים נוטים לשלב תחרויות ספורט כדי לאפשר לילדים לזוז ולא רק לשבת או ללכת כמה מטרים, ויתרה מכך, הם מאפשרים לילדים לשבור את הקרח בצורה טבעית לחלוטין.

אז מה כדאי לעשות?

לדוגמה, ניתן לחלק את הילדים לשתי קבוצות, כך שלכל קבוצה יש צבע או שם וכבר ברגע זה הושגה גאוות הקבוצה. כל קבוצה תעשה הכל כדי לנצח. כמובן שילד יום ההולדת יהיה המוביל של אחת הקבוצות, שזוהי הרגשה יוצאת בדופן בפני עצמה - לעמוד בראש המשימות ולחלק את הפקודות.

הילדים יתנסו בפעילויות הכוללות אנדרלין גבוה, עירנות, לבסוף טיפה עייפות, וזה יבטיח את מידת העוצמה של מסיבת יום ההולדת. ביום הולדת הישרדות ניתן לשלב משחקי ספורט רבים, כיוון שזהו כיוונה העיקרי של המסיבה. עם זאת, יום הולדת ספורטיבי ניתן לקיים גם במקומות אחרים ובפעילויות אחרות.

המלצתנו היא לשלב פעילויות כגון: משיכה בחבל, תופסת בקבוצות, סולמות וחבלים, מכשולים, אתגרי זריזות, שיתופי פעולה ועוד. העוזר או העוזרת של המפעילים קריטיים לתפעול הקבוצות כיוון שלא ניתן להשתלט על כולם בכוחות באמצעות הובלת מפעיל אחד. הפיכת יום ההולדת למאתגר ותחרותי יוצרת אלמנט של אתגר ואפילו קצת עצבים (בכל זאת מדובר בתחרות), אבל זה מה שהופך את האירוע כולו לכיף יותר.

לסיכום, אנו ממליצים לשלב משימות ואתגרים ספורטיביים בימי ההולדת, גם כדי לרגש את ילד יום ההולדת וגם כדי לשפר את האווירה.