יום הולדת הישרדות בבריכה

הפעלה ליום הולדת
טילטיל מביא את אי ההישרדות עד אליכם! כוכב התוכנית "הישרדות" מגיע לעשות עבורכם הפעלה ליום הולדת יוצאת דופן, בשילוב אתגרים, משחקי מים, תחרויות תוססות, פעילויות כיף, בשילוב משחקי ספורט ומים, חשיבה ועוד.

חושבים לשלב משחקי בריכה ביום ההולדת?

אחד היתרונות במסיבת יום הולדת בקיץ, היא שילוב משחקי מים ומשחקי חברה בבריכה. כל ילידי החופש הגדול מצד אחד סובלים מחום בלתי רגיל, אך מצד שני זכו לקבל תקופה בשנה שמאפשרת להם לחגוג יום הולדת בצורה מיוחדת ומהנה.

ניתן לערוך כבר מגיל שנתיים-שלוש יום הולדת בבריכה כך שאת הפעילויות במים מתאימים כמובן לגיל הרלוונטי. אין כמו מים קרירים בחודשים הלוהטים של ישראל.

החלק החשוב ביותר להפעתכם – הוא הבטיחות. מומלץ לדרוש מספר הורים שיהיו מבוגרים אחראים במהלך המסיבה כדי להשגיח שהילדים לא משתוללים יותר מידי ולא מותחים את קצה היכולות שלהם במים.

ביום הולדת הישרדות ניתן לשלב משחק מים בצורה תחרותית ומאתגרת – משחקי מים כגון תחרויות שחיה, מסירות כדור בין הילדים, מתקנים מתנפחים על הבריכה ועוד, ישפרו את חוויית יום ההולדת ויתנו אווירת הישרדות אמיתית למסיבה.

הפעלות נוספות ליום הולדת בבריכה

בנוסף למשחקי הבריכה, ניתן לארגן תחנות להפעלות נוספות כגון:
• איפור וציורים – צביעת של הילדים בקעקועים מצויירים, איפור פניהם וכל סממן כזה או אחר שיבדיל בין הקבוצות המתחרות.
• כובעים וחולצות – הילדים יקבלו חולצות בצבעים שונים או בנדנות כדי לחלק אותם לקבוצות ולאפשר לתחרויות במים לקבל משמעות גדולה יותר.
• בלוני מים – ממלאים בלונים במים ונותנים לילדים להתחרות באמצעות מסירות בין חברי הקבוצה מצד אחד לצד השני, מבלי שהבלון יתפוצץ. לחילופין, ניתן לבצע מירוץ בלונים כך שכל ילדים מקבל בלון עם מים, רץ לנקודה מסוימת, מתיישבת על הבלון עד שמתפוצץ וחוזר לנקודת ההתחלה כדי להזניק את הילד הבא.
• רובי מים – כל קבוצה מקבלת רובי מים בצבע אחר, הילדים צריכים לכוון על מטרות והקבוצה שפוגעת בצורה מדויקת יותר – זוכה!
• משחק הספוגים – הילדים מקבלים ספוגים יבשים ודליים של מים, ומטרתם להתחרות זה בזה על ידי הרטבת הספוג במים במקום אחד וסחיטתו במקום אחר, עד לסיום כל מאגר המים. כמובן שהילדים יחולקו לקבוצות, מה שיהפוך את התחרות לתוססת יותר ומהירה יותר.
• בריכות קרח – כל קבוצה צריכה לאסוף כמה שיותר קוביות קרח ממאגר אחד למאגר האחר. כל ילד בתורו מעביר כמה שיותר קוביות, כך שהילד הבא יוצא לדרכו רק לאחר שהילד הקודם חזר למקום ההתחלה. המטרה כמובן לרוקן את מאגר הקרח כמה שיותר מהר.

טיפים נוספים

• אל תחסכו על הזמנות – תדפיסו דפים פשוטים, אפילו ניתן לעצב באינטרנט הזמנות, העיקר שהילדים יקבלו הביתה הזמנה ליום ההולדת שניתנת לתלייה במקום בולט. שימו מספר טלפון במקום בולט וכמובן תאריך, כדי שלכולם יהיה ברור מתי ואיפה מתקיים האירוע, ועם מי ניתן לתקשר במידת הצורך.
• הפתעות לחלוקה – רובי מים, בלונים, כובעים, בנדנות, חולצות, קעקועים ועוד.
• עוגת הישרדות – לוגו התוכנית המפורסמת בליווי גיל הילד או תמונתו יוסיפו המון לחגיגה.