חמש המלצות ליום הולדת הישרדות מושלם

הפעלה ליום הולדת
טילטיל מביא את אי ההישרדות עד אליכם! כוכב הטלויזיה שכבש את ישראל מגיע לעשות עבורכם הפעלה ליום הולדת יוצאת דופן, בשילוב משחקים ואתגרים, מים, תחרויות, פעילויות יוצאות דופן, משחקי ספורט, חשיבה ועוד.

חמש המלצות ליום הולדת קסום במיוחד

כיצד תהפכו יום הולדת רגיל למשהו מיוחד ומדליק? אירוע פשוט למסיבה יוצאת דופן? תנו לנו לספר לכם כמה דברים שיעזרו לכם להכין את יום ההולדת בצורה שונה ומיוחדת.

ימי הולדת הם הזדמנות מיוחדת לחגוג עם הילדים, החברים והמשפחה. כל שנה מחדש אנחנו מנסים לחשוב כיצד נפיק יום הולדת שונה הפעם, משהו מיוחד להבדיל מהשנה הקודמת וממה שכולם נוהגים לעשות. כדי שהילדים והמשפחה יהנו מיום ההולדת בצורה יוצאת דופן, החלטנו לשתף אתכם בכמה טיפים.

בחירת מקום מיוחד

למקום בו אנו חוגגים את יום ההולדת יש משמעות והשפעה גדולה. מתוך מגוון המלצות ליום הולדת, כולם יודעים כי המיקום הוא הגורם המשפיע ביותר והוא זה שעל בסיסו נבנית כל המסיבה. אנו ממליצים לחשוב על מקום טבעי שהאווירה בו באופן ישיר תשפיע על כלל המשתתפים. למשל: יום הולד בחוף הים, בו אנשים נהנים לשחק לצד החול, המים, הגלים והשמש. המקום המיוחד שאנשים לרב לא מתקרבים דווקא יעשה שינוי למסיבה. במיוחד אם מדובר ביום הולדת הישרדות, בה ניתן לשלב אלמנטים רבים מחוף הים.

גם מקום עם נוף טבעי יעשה את העבודה. פארק גדול ומרווח, הכולל מתקנים, מדשאות ועצים. ככל שהמקום גדול יותר כך ניתן לשלב בו יותר אטרקציות והפעלות.

מזמינים פעילות ספורט ליום ההולדת

החלק הכי קשה הוא לשבור את הקרח. כיוון שהילדים בגיל זה עדיין לא נכנסים לעניינים במהירות, צריך להביא גורם מפעיל שיאפשר לאירוע להתחיל במהירות ולילדים כמובן – להיפתח. כל מפעיל מקצועי ומיומן מייד ידע איך להפוך את הקבוצה לפעילה ומגובשת. כל פעילות ספורט, הישרדות או אתגר, מוסיפה טעם מיידית לאירוע וכך החלק הקשה ביותר נשבר במהירות.

סימן מזהה

מכיוון שהילדים צריכים משהו אישי, משהו שיחבר אותם ויזהה את כולם אחד אל מול השני, מומלץ להכין סימן מזהה כגון תג שם, כובע, כרטיס, צבע ייחודי וכדומה. ניתן גם לאפשר לילדים להכין בעצמם את השם ואף לבחור מדבקה שתייצג אותם. באופן זה הפעיל פונה לילדים בשמם, והילדים פונים זה אל זה בשם ואף מדברים על קישוט, המדבקה וכדומה.
אפשר כמובן לשלב כחלק מיום ההולדת את הכנת התגים – פעילות קטנה שמוסיפה המון.

אוסף ממתקים מדליק

אז אחרי שבחרנו מקום, הפעלה ספורטיבית\הישרדות, ויש לנו שם, אנחנו צריכים לפתוח את המסיבה בנשנוש מתוק. ישנם המון מפעילים העוסקים בדוכני מתוקים עשירים כמו פנקייקים, סוכריות, גומי, ופל בלגי, מפלי שוקולד ועוד. הילדים מתים על זה, אז בהחלט שווה לתת להם טעימה מתוקה אחרי שכבר הגיעו להזיע ולחגוג איתנו את היום המיוחד. אל תסתפקו בדוכן קטן רק כדי לצאת לידי חובה.

הפעלה משותפת לכלל הגילאים

יום ההולדת כולל ילדים ומבוגרים. גם בין הילדים ישנם גילאים בטווחים שונים ולכן כדי לבחור בהפעלות הרלוונטיות לכלל המשתתפים. למשל: פעילות ספורט אקסטרים המשלבת ריצה ומים, פעילויות הישרדות, פרסים מגניבים ועוד.

לסיכום, הדברים הבסיסיים שצוינו כאן יסייעו לכם להפיק יום הולדת מתאגר ומהנה במיוחד, במינימום השקעה ומקסימום איכות.