מה אסור לשכוח ביום הולדת

הפעלה ליום הולדת
טילטיל מביא את אי ההישרדות עד אליכם! כוכב הטלוויזיה שכבש את המדינה שלנו מגיע לעשות עבורכם הפעלה ליום הולדת הישרדות יוצאת דופן, בשילוב משחקי מים וחשיבה, שיתופי פעולה ואתגרים, משחקי הישרדות מהתוכנית המקורית, ספורט ועוד הפעלות רבות.

מה אסור לשכוח במסיבת יום הולדת

1. לא לשכוח גפרורים לנרות העוגה של החוגגים – מומלץ להשתמש במצתים ארוכים כפי שמשתמשים עבור כיריים.

2. בזמן הפסקה - מומלץ לאפשר לילדים הפסקה של 10 דקות, כי זה כמובן מאד חשוב להתאוורר ולהתרענן. עם זאת, לא מומלץ לחרוג ממסגרת זמן זו שכן הזמן היקר של ההפעלה מתבזבז וכמובן הילדים עלולים להתפזר. הכל תלוי כמובן בגילאי הילדים.
לחמניה ונקניקיה - בזמן ההפסקה כמו כן מומלץ כבר להכין לילדים את הלחמניה והנקניקיה כדי לחסוך בזמן ולאפשר להם לחזור במהירות לפעילות.
פיצות - שווה להזמין מספר דקות מראש.
חטיפים – מומלץ לשים במקביל שולחנות עם חטיפים כי הילדים יהיו רעבים ובתור נשנוש זהו פתרון לא רע בכלל.

3. ניקיון – איך משאירים את מקום הפעילות נקי ומסודר?
לעיתים חוגגים יום הולדת בפארק או באולם, לפעמים אפילו בבית או בגינה.
מה כדאי לעשות?
מטאטא - מומלץ לשמור תמיד בהישג יד. חטיפים בפרט ואוכל של ילדים בכלל גורמים להמון פירורים מיותרים. מטאטא בסביבה הקרובה יאפשר לנקות את הלכלוך הגדול ולהעניק שקט בסוף המסיבה.
סמרטוט רצפה - ההמצאה הטובה ביותר. משקאות מתוקים מן הסתם נמזגים בשפע. חשוב שנפקיד להעביר סמרטוט קל ברגע שנשפך משקה. לאחר המסיבה הכתם יהפוך לדביק ומזמין חרקים לא רצויים.
פח – מומלץ מאד שתהיה שקית זבל מפוזרת בכמה איזורים ובהישג יד קליל ומיידי. לא מומלץ להביא שקית זבל אחת גדולה במקום מרוכז.

4. תמונות וצילומים - כמובן שחוק מרפי ימנע מכם לצלם את האירוע בנוחות.
* מומלץ להביא סוללה נוספת וכמו כן כרטיס זיכרון.
* מומלץ להגיע מוקדם בטרם האירוע כדי להצטלם עם הילד ולעשות לו תמונות מקוריות ומיוחדות - מזכרת מצחיקה עם המפעילים והחברים.
* את התמונות מומלץ לשתף בקבוצה הכיתתית או בפורום באתר. כל הילדים יוכלו ליהנות מהתמונות, לשתף ולצחוק. אפילו ניתן ליצור מזכרת קטנה או אלבום מהתמונות - לכן לא כדאי להתעצל.

מאחלים לכם יום הולדת הישרדות שמח במיוחד!