כללי אצבע ליום הולדת הישרדות

הפעלה ליום הולדת
טילטיל האהוב והמוכר מביא את אי ההישרדות עד אליכם! הכוכב שכבש את ישראל מגיע לעשות עבורכם הפעלה ליום הולדת הישרדות יוצאת דופן, בשילוב משחקי מים ושיתופי פעולה, משחקי חשיבה ואתגרים, תחרויות בסגנון משחקי הישרדות מהתוכנית המקורית, ספורט ועוד הפעלות רבות.

יום הולדת הישרדות מושלם

יום הולדת הוא סיבה טובה לחגיגה. כדי שדבר לא יפגע לנו בחגיגה ובאווירה, לחשוב לדאוג למספר דברים מראש. הכנו לכם 3 כללים קטנים שיסייעו לכם לארגן יום הולדת הישרדות בצורה הטובה ביותר.

אין מתכון אחיד לקיום מסיבת יום הולדת. ניתן ליצור מסיבה על פי הרצון של הילד או הילדה, וכמובן לפי רצון ההורה. מומלץ ורצוי לשתף את הילדים באילוצים ובתחושות, גם אם מדובר בשיקול כלכלי. אם לא ניתן להיענות לכל רצונותיהם, כדאי לאפשר להם לדרג את הרצונות הנועזים ביותר בסדר יורד. אחרי הכל, כולם רוצים לחגוג יום הולדת מושלם.

3 טיפים ראשונים:

1. חשוב ליידע מספיק זמן מראש את המשפחה והחברים שלנו לקראת למסיבה, כדי שלא נמצא את עצמנו מזמינים אנשים שקבעו תוכניות אחרות דוקא לאותו יום. אנו יכולים להשקיע מחשבה ותכנון רב בהמון פרטים בנוגע לאירוע, אך אם אורחים שחשוב לנו שיופיעו לא יגיעו משום שלא הודענו על כך בזמן הנכון, הרי שלא עשינו דבר בתכנון המיותר.

2. חשוב לברר עם הילד והילדה אם יש נושא מסוים שמעניין אותו. חשוב כמובן לראות שלא מדובר בשיגעון רגעי. בדרך כלל הנושא קשור לתחושות הפנימיות של הילדים. למשל אם הילד אוהב ספורט אז כנראה שרעיון טוב יהיה לחגוג יום הולדת הישרדות או יום הולדת ספורטיבי. ניתן ואף מומלץ לשתף את הילד בכל תהליך, כמובן בהתאם לגילו ולעיתוי, אך לרוב הוא ישמח ואף ראוי להיות חלק מבחירת היום, ההפעלות, המזון וכדומה.

3. ילדים בגילאים קטנים, בדרך כלל עד גיל 5 , נוטים להגיע למסיבות ימי הולדת בליווי הורה. כאשר ילד מסוים מגיע עם ההורה ונצמד אליו, רב הסיכויים שלא ישתתף בפעילות שאנו מארגנים, וזה חבל. לכן אנו ממליצים לא להותיר להורים להשתתף ביום ההולדת אלא אם מדובר במקרה ספציפי כגון גיל קטן או פתיחות נמוכה מצד הילד. מומלץ גם לתאם את הנושא עם כלל ההורים, כדי שתהיה תאימות בין ילדי הכיתה. אגב, ניתן לארגן פעילות נפרדת להורים כמו חדר פרטי, אוכל למבוגרים, אפילו הפעלה, וכל זאת כדי להפריד את הילדים מהתלות המוכרת שקראת אמא.