הרפתקת יום הולדת הישרדות

הפעלה ליום הולדת
טילטיל מביא את אי ההישרדות עד לילדים! כוכב הטלוויזיה שכבש את ישראל הקטנה מגיע להרים עבורכם הפעלה ליום הולדת הישרדות, בשילוב משחקי מים, ספורט וחשיבה, שיתופי פעולה מעניינים ביותר ואתגרים, משחקי הישרדות מהתוכנית המקורית ועוד הפעלות רבות.

יום הולדת הישרדות מושלם

עצמו את העיניים ותחלמו לרגע שאתם שטים באוניה, נהנים מהגלים השקטים והיפים ומהריח המקסים של הים. אז לפתע, אתם נאצלים לעזוב את האוניה. במזל משמיים, הגעתם לגן העדן - איי הפנינה. תפקחו את העיניים ותגלו מקום ענק, מלא בטבע, משימות, כיף ואתגרים. במקום הזה, כאן איתנו, יתחיל מסע ההישרדות שלכם.

בשעות הקרובות של הפעילות שלנו, אתם תרגישו איך זה לשרוד על אי בודד, עם טילטיל הכוכב של ישראל מתוכנית ריאליטי שכבשה את המדינה. כל הילדים יחולקו לשבטים ויאופרו, נחבוש בנדנות ונצא לדרך הארוכה והמאתגרת.

השורד האחרון יהיה כמובן ילד או ילדת יום ההולדת, שיובילו את המסיבה מול כל החברים והמשפחה. אז הילד מוביל והוא ראש השבט, מה נשאר? תפקידו כמובן לבחור לצידו ראשי שבטים נוספים, שביחד יובילו את כל החברים למשימות ולאתגרים השונים על אי ההישרדות שלנו.

הילדים יקבלו משימות מיוחדות שמצריכות חשיבה, שיתוף פעולה, יכולות ספורטיביות וכמובן יכולות מחשבה. מאחורי כל משימה מסתתרת מטרה, הפתעה ומשהו מיוחד שלא ניתן למצוא בכל מקום רגיל.

המוסיקה קצבית וסוחפת, המלווה על ידי הגברה מקצועית לכל אורך המסיבה. הילדים במתח וההתרגשות עצומה, משחקים את משחק ההישרדות ומחכים לרמז ולמשימה הבאה.

בהפעלת יום הולדת הישרדות של טילטיל הושקעה המון מחשבה ובעזרת תכנון רב וקפדני, יצרנו עבורכם פעילויות מיוחדות בהנחייתו של הכוכב המקסים. אצלנו, הילדים נהנים וקופצים לכל אורך המסיבה יחד עם טילטיל וחבריהם, כך שאין אף רגע קט של שעמום.

אנו נמצאים לכל אורך האירוע, מתפעלים אותו מקצה לקצה ומגיבים כמובן מהיר לכל תרחיש או בעיה שעולה. הילדים תמיד במרץ, כי ביום הולדת הישרדות, הם פשוט בתוך חלום מקסים שנותן להם טעימה אמיתית מההרפתקה המוכרת לכולם מעולם הטלוויזיה.