יום הולדת הישרדות משימות

הפעלה ליום הולדת
טילטיל מביא את אי ההישרדות עם המון משימות מאתגרות עד אליכם! כוכב הטלוויזיה שכבש את ישראל מגיע להפיק יחד אתכם יום הולדת הישרדות עם מגוון משימות ותחרויות, שיאפשרו לילדים להתפתח, ליהנות, ללמוד ולשתף פעולה! הפעילויות מגוונות וממש מזכירות את תוכנית הטלוויזיה. חוויה בלתי נשכחת!

משימות הישרדות

תוכנית הריאליטי הישרדות כבשה את ישראל, את זה כולם כבר יודעים. טילטיל ידע לרגש את כולם, גם את הילדים, והרי שעכשיו קיבלנו בסיס נהדר לחגוג יום הולדת עם תחרויות, אתגרים ופרסים, לילדים בגיליאים 6-13 שלומדים בבית ספר יסודי וכבר מבינים מהי חוויה אמיתית.

המשחקים יכולים להתקיים במקום סגור כמו בחצר הבית או בסלון, וכמו כן במקום פתוח כמו פארק או בריכה. הפעילות כמובן רלוונטית לילדים המסוגלים לקרוא ברמה בסיסית ולהתמודד עם משימות טיפה מורכבות. יש תחרותיות במשחק ולכן מצד אחד אנחנו מפתחים יכולות בסיסיות אצל הילדים ומצד שני מוודאים כי התחרות לא תפגע באירוע יום ההולדת. בסופו של דבר מדובר בחגיגה שמחה ולכן המשחק מגבש ומהנה, ללא הדחות. טילטיל דואג לגעת בכל ילד וילד וכמובן להוביל עימו את ילד יום ההולדת למגוון פעילויות במהלך האירוע.

חלוקה לשבטים

לרב אנו מחלקים את הילדים ל2 שבטים ולמספר שווה של זוגות. ילדים בגיל זה אוהבים לריב על שטויות, ולכן החלוקה השווה והצבעים הניתנים לכל אחד, מאפשרים להבדיל ביניהם וליצור אחווה ראשונית מסוימת. טילטיל יעניק לילדים מדבקות וגימיקים שונים כדי ליצור את שבירת הקרח הראשונית. חלוקת בנדנות מאפשרת לילדים להיכנס ליום ההולדת בצורה מושלמת. מצד אחד זה קישוט יפה ומגניב, ומצד שני הבנדנה מסייעת לטילטיל להפריד את הילדים לקבוצות.

מה נותר? להביא את האי לילדים!

יום הולדת הישרדות בסימן משימות הוא לב העניין. בכל משימה נקרא לזוגות השונים להגיע ולקרוא מפתק את מה שעליהם לעשות. המשימות דורשות שיתוף פעולה, טיפה ספורט, מחשבה ויצירתיות. כל משימה מזכה בפרס כמובן, והפרסים מחולקים בין חברי השבט. נכון שלא ניתן לזכות בכל המשימות, ולכן החלוקה לרב מתפלגת בצורה שווה בין השבטים ובין הילדים. כל הילדים משתתפים, והכל כמובן בהובלתו של טילטיל וילד יום ההולדת. כחלק מהמשימות שיבצעו הילדים, אנו משלבים אלמנטים של הדרכה בין ילד לחברו, שימוש בחושים, חידות ותחרויות ספורט ועוד.

ניתן כמו כן לשלב קליעה למטרה או משחקי כדור כדי להעצים את התחרותיות. בחלק המחשבתי נעמיד את הילדים בפני חידות וכתב סתרים אותו עליהם יהיה לפענח ואף למצוא את הרמז הבא על פי פתרון החידה. הפעילות כוללת עוד מגוון אלמנטים תחרותיים ומשימות מגוונות, בהובלתו של טיליטל והמפעילים המסייעים.

לבסוף ילד יום ההולדת יכריז על המנצחים, יהנה מעוגה מקושטת, נרות ושירים וכמובן - כולם יריעו לכבודו לאחר שהנהיג את כלל המשימות בפעילות.