יום הולדת הישרדות לבנות

הפעלה ליום הולדת
יום הולדת הישרדות לבנות עם טילטיל! כל המשימות והאתגרים מתכנית הטלויזיה מגיעים עד לנסיכות ליום הולדת בלתי נשכח! יום הולדת הישרדות עם מגוון משימות ואתגרים שיאפשרו ליהנות, לחשוב, להתרוצץ ולהרגיש מהי ריאליטי הישרדות אמיתית

יום הולדת הישרדות לבנות

יום הולדת זה האירוע הכי מרגש בשנה. תמיד באותו יום, תמיד מרגש ומפתיע. יום ההולדת עבור הבנות הוא משהו מיוחד - הן מחכות, מתרגשות ורוצות להרגיש נסיכות ליום אחד.

מצד אחד, ניתן לבחור עבור הילדות יום הולדת נסיכות או דוגמניות, בשילוב מסיבת פיג'מות או אלמנטים אחרים שהילדות אוהבות. אבל מי אמר שיום הולדת הישרדות היא לא אופציה מיוחדת בימינו?

נשף או הישרדות?

אנו רגילים שיום הולדת לבנות הוא נשף, המשלב פיות ונסיכות. היום בו הבנות רוצות להיות מי שהן ומה שהן חולמות עליו. עם זאת, בכל בת מסתתר הרגש והדחף למשימות ואתגרים. בכל נסיכה יש את הרצון להוביל ולהתנסות בפעיליות - ממש כמו בטלויזיה.

מה נותר? להביא את האי לבנות!

טילטיל מגיע עד לילדות ביום הקסום שלהן בשנה, ועוזר להן להפיק יום הולדת הישרדות עם כלל האטרקציות האפשריות. הרי כולם יודעים שבתוכנית הטלויזיה הבנות מתחרות ללא שום פחד מול הבנים במשימות ההישרדות.

טילטיל מחלק את הילדים לשבטים, משלב פעילויות ספורט, משחקי חשיבה, אתגרים ושיתופי פעולה רבים - והכל בהובלת נסיכת יום ההולדת. הילדה מתנסה בהובלת שבט, במשימות ופעילויות מגוונות, בסיועו של טילטיל הכוכב של תוכנית ההישרדות.

התפאורה המדליקה משמשת את המפעילים להביא את האי עד לילדים. כל שבט מתמודד עם מספר משימות אתגריות בהן ישתתפו כל הילדים בכל הגילאים (בנים ובנות אחד), וראש השבט - הלא היא הילדה החוגגת, מובילה לאורך כל הפעילות, בוחרת ומדגימה, מעבירה את פסל החסינות בין השבטים ועוד.

טילטיל דואג עם צוות ההפקה לכל הפעילות - ההורים רק צריכים להגיע כאורחים. וכמובן - אצלנו אין מודחים! כולם זוכים בהפתעות ופרסים.