הפעלות ליום הולדת

הפעלה ליום הולדת
יום הולדת הישרדות שמח עם טילטיל! כל המשימות והאתגרים מתכנית הטלויזיה כאן במקום אחד! טילטיל מגיע עד לילדים ליום הולדת בלתי נשכח! יום הולדת הישרדות עם מגוון משימות ואתגרים שיאפשרו ליהנות, לחשוב, להתרוצץ ולהרגיש מהי תוכנית ההישרדות האמיתית

הפעלות ליום הולדת

כיום כל הורה יודע שכאשר יום ההולדת מתקרב, מעבר להתרגשות של הילדים וההצקות, גם אנחנו ההורים מתלבטים מה לעשות. לשכור מפעיל או לא, איזה סוג של פעילות, מה מומלץ וממה כדאי להיזהר.
זה מתחיל בהיותם קטנים בגן וממשיך בבית הספר וכמובן בכל גיל. כאשר רוצים לחסוך עלויות גבוהות הכרוכות בשכירות גבוהה, מפעיל וכדומה, לעיתים חוגגים לצמד חברים מהכיתה מסיבת יום הולדת יחדיו.
להלן מספר המלצות לימי הולדת מסוגים שונים שניתן להפיק לכל ילד, לכל אירוע, וכמובן לכל תקציב.

המלצות ליום הולדת

1. יום הולדת הישרדות - כמובן הפעילות המומלצת ביותר, שניתנת לחגיגה בכל מקום - פארק, חצר הבית, אולם סגור, בריכה ועוד. יום הולדת מהנה במיוחד, שניתן לחגוג עם מפעיל וכמובן עצמאית על ידי תכנון משימות ואתגרים בכוחות עצמכם. למידע נוסף ניתן לעיין בטיפים השונים באתרנו.

2. יום הולדת בסימן תנועתיות - אין כמו לשלב מוסיקה ואביזרים מיוחדים בפעילות ליום הולדת. ניתן לערוך את המסיבה בשילוב אלמנטים מיוחדים, תחפושות, תפקידים, משימות ועוד. הפעילות יכולה להתנהל סביב נושאים רבים כגון: אבירים ונסיכות, ששטוס, המרוץ למיליון ועוד.

3. לשבור את הקרח - הפעלה ליום הולדת מעניינת במיוחד שמתבססת על הסרט המקסים. החוגגת חווה יום של נסיכה וכמובן שניתן לשלב מופע קסמים עוצר נשימה.

4. יום הולדת מוסיקלי - אין כמו לחגוג יום הולדת מצחיק בשילוב אלמנטים מוסיקליים. שילוב של שירים אהובים, הומור, דמויות וקסמים, יכולים להפוך את יום ההולדת למקפיץ הרבה יותר.

5. יום הולדת תחפושות - משחקים צבעוניים בשילוב תחפושות מגניבות, תוך שילוב משחקי חברה ושיתוף פעולה. ניתן ליישם את התחפושות בנושא אגדות, סרטים, דמויות מפורסמות ועוד. כל ילד מתחפש, מבצע חיקויים, משחקי זיהוי ועוד.

6. יום הולדת איפור - בלונים ואיפור, תחרויות הפנים המעוטרות ביותר, תוך משימות זיהוי ושלל פרסים. אמרתם איפור והכנסתם הרבה שמח למסיבה.

7. יום הולדת אפייה - מתחלקים לקבוצות, אופים עוגה, עוגיות, כדורי שוקולד ועוד מגוון דבר טעימים והכי חשוב - מתחרים על פרסים! אין כמו לשלב אפייה, אשר בעצמה פעילות מפתחת מאד, ועוד שהיא מתוקה - אז בכלל. הילדים אופים, מתחרים בתוצרים, אוכלים ונהנים.

8. יום הולדת בעלי חיים - ילדים אוהבים בעלי חיים, אז למה שלא נשחק במשחקי זיהוי וחידות שונות על כל חיה וחיה. אפשר לשלב בובות של חיות ובעלי חיים אמיתיים, לפתוח פינת ליטוף ועוד.

9 יום הולדת אי המטמון - מצא את המטמון, המתבסס על משימות חברתיות, חידות, כתב סתרים ועוד. יום הולדת יוצא דופן שמאפשר לילדים להתפתח, לרוץ, לחשוב ולהנות. כמובן שמשימות אי המטמון ניתנות לשילוב ביום הולדת הישרדות כחלק ממגוון הפעילויות המוצעות בו.