יום הולדת שלא תשכחו

הפעלה ליום הולדת
טילטיל מביא את אי ההישרדות עד אליכם! בואו להפוך את יום ההולדת לבלתי נשכח, בעזרת טילטיל הכוכב המדליק שיהפוך את המסיבה לתוססת, תחרותית ופשוט כיפית הרבה יותר. מתאים לכל הגילאים הצעירים וכמובן לבנים ולבנות כאחד.

יום הולדת הישרדות עם טילטיל

יום הולדת שלא תשכחו לכם ולכל המשפחה!
כל הורה בחייו מגיע לרגע בו הוא משוחח על ילדיו על יום ההולדת המתקרב, וכמובן על השאיפות השונות של הילדון החמוד להפקת יום הולדת מיוחד. כמובן שאנו נוטים להציע הפעלות לילדים מוכרות ואהובות, אך כולנו יודעים שהילדים הדעתנים מגיבים בביטחון ואף בבוטות - "לא, אני לא תינוק" לכל הפעלה שנציע.

אנחנו אכן מבינים שהילד כבר מתבגר, ומבינים שצריך לעשות משהו יוצא דופן בעניין. אז השאלה שמיד עולה היא - איזו הפעלה עשויה להתאים לילדינו בשלב זה.
לשם כך הפקנו את יום ההולדת הישרדת בהנחייתו של טילטיל. תוצר של תוכנית הריאליטי המפורסמת שכבשה את ישראל. הילדים צפו באתגרים השונים דרך המסך בבית, וראו כיצד שיתופי פעולה חברתיים, משימות מאתגרות ומשימות ידע ומחשבה, הביאו אותם ממקום אחד לאחר.

כמובן שיום הולדת בשעות אחר הצהריים לא משלב את כל הקשיים מהתוכנית המוכרת, אך בהחלט אנחנו דואגים לספק את החוויה המיוחדת והטעימה המקסימה מהפעלת יום הולדת חברתי לכמות ילדים גדולה, תוך שילוב אלמנטים של תחרות, מטלות והמון פרסים.

התפאורה שלנו היא חלק בלתי נפרד ומטרתה לעזור לילדים לחוש את היותם שורדים אמיתיים בטבע, תוך שילוב מחשבה רבה והשקעה בעיצוב החגיגה עוד בטרם מגיעים הילדים לרוץ ולשחק. כמובן שהמשימות שלנו מותאמות למספר הילדים ולגילם, הרי שזה דבר הכרחי להצלחת האירוע. כל ילד מקבל יחס אישי והתייחסות מיוחדת בפרט לילד יום ההולדת שהופך להיות מרכז האירוע.

הילדים אוהבים את זה, וכמובן שכאשר טילטיל נכנס לתמונה, כולם מתים על זה - כי אין כמו השורד האהוב מתוכנית הטלויזיה שמגיע לעשות עבורנו יום הולדת בלתי נשכח בסגנון הישרדות.
טילטיל תורם מהניסיון הרב שלו, משתף את הילדים בחוויות אישיות יוצאות דופן, ממחיש את הקשיים וכמובן מביא לשמחה גדולה לכל אורך המסיבה!

אז להנות - בטוח תהנו. בואו אלינו לחוויה בלתי נשכחת, למסיבת יום הולדת יוצאת דופן שכולם יזכרו ולא יפסיקו לדבר עליה למשך שנים.