רעיונות ליום הולדת הישרדות

הפעלה ליום הולדת
טילטיל כוכב ההישרדות, משלב רעיונות מקוריים יוצאי דופן ליום הולדת הישרדות בלתי נשכח! יום הולדת לבנות ולבנים, בסימן משימות ואתגרים מתכנית הטלוויזיה המוכרת והאהובה על כולם

רעיונות ליום הולדת הישרדות

יום הולדת הישרדות הוא הפעלה חדשה שהפכה לטרנד נפוץ ביותר בקרב הורים וילדים. ההפעלה מאפשרת למפעילים השונים לשלב רעיונות מבריקים שיאפשרו לילדים להתנסות במשימות ובאתגרים, לפתח יכולות חברתיות, ספורט וחשיבה.

להלן מספר רעיונות ליום הולדת הישרדות :
מזון – להחביא סוכריות וממתקים בשטח ולאפשר לילדים לרוץ ולחפש אותם. ניתן לסמן את הממתקים בצבע כדי להבדיל בין המציאות של כל קבוצה.
אפקט הפחד - לכסות מאכל בצורה כזו שהילד לא יודע מה הוא טועם - סוכריה חמוצה או מתוקה? אולי בכלל פיקנטית? על הילדים כמובן לנחש מה הסוכריה שהם הולכים לטעום, וכמובן לראות מי נשבר ראשון מול החמיצות של הסוכריה.
מכשולים - הצבת מכשולים לכל קבוצה שעליהם לעבור אותם באמצעות שיתוף פעולה ועזרה הדדית.
טבילת ראש - אין כמו להוציא נחשי גומי מקערת מים באמצעות הפה - מי שמוציא ראשון את הראש עם הממתק בפיו - מנצח.
משחקי מיון - על ראש הקבוצה לסדר את הילדים לפי סדר אלפבתי של השמות, או אולי דווקא לפי גילאים, ערי מגורים.
העברת מים - נדגום מכל קבוצה זוג ונאפשר לילדים להתחרות זה בזה בהעברת מים מדלי לדלי באמצעות כוס פלסטיק קטנה. הראשונים שמסיימים את האתגר - מזכים את השבט שלהם בנקודה.
משחק זיכרון - הצגת מקומות בעולם ונופי טבע וביצוע תחרות בין הקבוצות עד לסיום כלל התמונות בפאזל.
העברה בין חישוקים - כל הילדים מחזיקים ידיים במעגל וילד יום ההולדת אוחז בידו חישוק גדול. המטרה היא להעביר את כל הילדים בתוך החישוק בלי לנתק את הידיים זו מזו.
כתב סתרים - הפעלה המגניבה ביותר. הכנת כתב סתרים והדפסתו במחשב, מסירת הכתב לכל שבט וכמובן להכריז על השבט שהצליח לפתור ראשון את מה שמסתתר בכתב. השבט שיצליח לפתור ראשון את כתב הסתרים שהודפס, יזכה בנקודה.
ללא ספק שרעיונות יצירתיים יהפכו את יום ההולדת להרפתקת הישרדות בלתי נשכחת!