אודות יום הולדת הישרדות


יום הולדת הישרדות

יום הולדת הישרדות

טילטיל מביא את האי עד אליכם! כוכב "הישרדות" מגיע לעשות עבורכם הפעלה ליום הולדת יוצאת דופן, בשילוב משחקים, אתגרים, משחקי מים וספורט.

את כוכב תוכנית הטלוויזיה "הישרדות" כולם כבר מכירים. טילטיל, הבחור הרגיש והמקסים שכבש את המדינה, מביא עד אלינו את האי ומתאגר את הילדים במהלך הפעלת יום ההולדת, בתחרויות, אתגרים, משחקים והמון פרסים.

הפעלת יום ההולדת בהובלתו של טילטיל היא לא עוד אירוע רגיל, מדובר בחווייה שונה, ייחודית שמאפשרת לילדים להרגיש מהי מסיבת יום הולדת מנקודת מבט שונה. ההפעלה ליום ההולדת מתקיימת סביב החוגג או החוגגת, כך שאנו עורכים כניסה מפוארת באמצעות דגלים, קישוטים בנדנות ועוד, מחלקים את החברים לשבטים ומתחילים במשחקי ההישרדות. מי לא אוהב הישרדות? הילדים מתים על זה, ואפשר להבין למה! אתגרים, משימות והמון הפתעות, והכל בהפעלה ליום הולדת אחת ומיוחדת.

בהנהגתו של המנהיג או המנהיגה, אנו נצא לחוויות יום הולדת מאתגרת במיוחד, תוך כדי ביצוע משימות ואתגרים שונים וכמובן - יצירתיות. משימות כוח וחשיבה, שיווי משקל, ריצה, פעילויות מים, שיתופי פעולה ועוד. הפעלה אנרגטית, מאתגרת, סוחפת ומהנה בצורה יוצאת דופן.

אין כמו הפעלה ליום הולדת שונה, עם טעם של ספורט, מים ואתגרים מהנים. והכי חשוב - אין כמו טילטיל, שיודע לכבוש את ליבם של הילדים ושל המבוגרים כאחד, ולאפשר לחוגג ולחוגגת להרגיש מלכים ליום אחד. יום הולדת הישרדות - הפעלה ליום הולדת מיוחדת וכיפית, שמביאה טעם אחר לאירוע בלתי נשכח.