יום הולדת הישרדות אי המטמון

הפעלה ליום הולדת
טילטיל מביא את אי ההישרדות עד אליכם! כוכב הטלוויזיה שכבש את ישראל מגיע לעשות עבורכם הפעלה ליום הולדת יוצאת דופן, בשילוב משחקי אי המטמון, אתגרים, מים, תחרויות מקוריות, פעילויות מאתגרות במיוחד, משחקי ספורט, מוסיקה, משחקי חשיבה ועוד.

יום הולדת הישרדות מיוחד

אין כמו לנסות את חוויית ההישרדות, למצוא את המטמון עם כל החברים ולעבור בין מסלולים ואתגרים מרתקים!

הילד או הילדה לקראת יום הולדת, ואתם מחפשים הפעלה מרגשת ויוצאת דופן? לא פשוט למצוא אטרקציות שמרגשות את ילדי יום ההולדת ואת חברי הכיתה, וכמובן שאת בני המשפחה. אנחנו ממליצים לכם לשלב פן חדש ומרגש ליום הולדת בלתי נשכח - מצא את המטמון ביום הולדת הישרדות.

הפעלה קסומה וייחודית

הפעלה קסומה וייחודית שמערבת שמחה, רגש, איפור וקישוטים, שירים ועוד. ילד יום ההולדת מקבל יחס חם ומיוחד, הוא נמצא במרכז העניינים והחגיגה, משתתף בכל ההפעלות ומוביל את תחרויות ההישרדות. כל זאת לצד הפתעות רבות לאורך כל המסיבה!

האביזרים שלנו מתאימים לכל הפעלה, וכמובן לבנים ולבנות כאחד. הילדים מרגישים על אי ההישרדות בהובלתו של טילטיל, תוך שילוב משימות והרפתקאות רבות. כולם רוצים לנצח ולעבור לשלב הבא! האדרנלין שממלא את ליבם של הילדים, והשמחה שהם חווים ברגעים הקסומים איתנו, היא חוויה בלתי נשכחת.

אז אם בא לכם להפיק מסיבת יום הולדת הישרדות באווירה מיוחדת, תוך שילוב אלמנטים של אי המטמון, תחרויות, קבוצות והמון פרסים - אנחנו כאן כדי להגשים לילדיכם את היום המיוחד במינו ואת ההפעלה הטובה ביותר בהובלתו של טילטיל!