הפעלות ליום הולדת

יום הולדת הישרדות


הפעלה ליום הולדת

הפעלה ליום הולדת עם טילטיל בסגנון "הישרדות" - האירוע שכבש את ישראל!

פעילות תוססת, תחרותית ומגבשת, הכוללת חלוקה לשבטים, תפאורה מיוחדת, הנחייה יוצאת דופן בהובלתו של טילטיל והמון פרסים.

מה בתוכנית - תוכנית הריאליטי הפופולארית בישראל יכולה להגיע עד אליכם למסיבת יום הולדת קסומה! תחרות המשלבת אתגרים ופרסים, משימות מורכבות, משחקי ספורט, מים וחשיבה.

הפעילויות שלנו מתקיימות בכל אזורי הארץ, ומתאימות לכל סוגי המקומות - פארקים, גינות, אולמות, בריכות, קאנטרי ועוד. הפעלה ליום הולדת שמאפשרת לילדים להרגיש מהן משימות אמיתיות בסגנון "הישרדות". טילטיל יוביל את השבטים למשימות ואתגרים, תוך חלוקה לשבטים וצבעים, הפעלת הילדים וחלוקת פרסים.

הפעלת יום ההולדת מלווה במוסיקה מקפיצה, משימות ספורט (עם אפשרות למים), משחקי חשיבה ושיתופי פעולה. ההפעלה מביאה סגנון חדש וייחודי לחגיגת יום הולדת - המסיבה עליה כל ילדי הכיתה לא יפסיקו לדבר! כלל הפעילויות שלנו מותאמות להעדפות ילד יום ההולדת, וטילטיל מלווה את החוגג לכל אורך הפעילות תוך הפעלת הילדים המחולקים לשבטים. מדובר בחווייה בלתי נשכחת עבור כל המשתתפים ובדגש כמובן על ילד יום ההולדת.

ההפעלה מותאמת לבנים ובנות כאחד, ומבטיחה כי הילדים יישארו מרותקים ומהופנטים לכל אורך הפעילות. והחלק החשוב ביותר - אצלנו אין מודחים - כולם זוכים בהפתעות ופרסים!
אז...מי לא אוהב הישרדות? אתגרים משימות והמון הפתעות!

הפעלת יום ההולדת בהובלתו של טילטיל היא לא עוד אירוע רגיל, מדובר בחווייה שונה, ייחודית שמאפשרת לילדים להרגיש מהי מסיבת יום הולדת מנקודת מבט שונה. אם אתם מחפשים לחגוג יום הולדת בצורה שונה, ולשלב אלמנטים ייחודיים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר ונציגינו יסייעו לכם בארגון האירוע וכמו כן יספקו את כלל הפרטים הנדרשים לאירוע המושלם.
חדש בתקופת הקורונה - מסכות בד מעוצבות לשמירה על הבריאות וכמובן לשמור על מראה טוב.

הפעלה ליום הולדת בהובלת טילטיל כוכב "הישרדות" - אירוע יום ההולדת שכבש את ישראל!

אם אתם עדיין רוצים לחגוג יום הולדת בצורה קצת שונה ולא נסגרתם על הפתרון, אנו ממליצים על אולם האירועים בראשון לציון  לימי הולדת ואירועים קטנים. הלאו אירועים שכבש את כל איזור המרכז.