טיפים ליום הולדת הישרדות


יום הולדת הישרדות

יום הולדת הישרדות

טילטיל מביא את האי עד אליכם! כוכב "הישרדות" מגיע לעשות עבורכם הפעלה ליום הולדת יוצאת דופן, בשילוב המון אתגרים, תחרויות ומשחקים, פעילויות כיף בשילוב חשיבה ועוד.

מה חשוב להכין ביום הולדת לילדים

כחלק מההפעלות השונות שלנו לימי הולדת, אנחנו שמחים לשתף אתכם במספר טיפים שיסייעו בתכנון תהליך יום ההולדת. כמו שכולם יודעים, לקראת יום ההולדת הילדים לא מפסיקים לדבר ולקשקש ואתם ההורים, החלק המרכזי בשיחות הללו.

הילד או הילדה כבר היו במספר מסיבות יום הולדת, בין אם יום הולדת הישרדות או לא, ולרב ילדינו כבר מעצבים תמונה במוחם של הפקת יום ההולדת שהולכת להיות. איך מפיקים הפעלה ליום הולדת מוצלחת מבלי לפשוט את הרגל? אחרי הכל, חשוב שילדינו יהיו מאושרים ומרוצים.

הטיפים שלנו להפעלה במסיבת יום הולדת

דברו עם הילדים ונסו להבין מה מרגש אותם ומה מעניין אותם. חשוב להבין מה משמח כל אחד ואחד. הבינו כי לא תמיד ניתן לעמוד בדרישות הילדים משיקולי תקציב וגודל הארגון, אך זה טבעי ומקובל. כמובן שעלינו להכין באמצעים העומדים לרשותינו את מירב ההפעלות והארגונים שניתן להשיג.

ענף ימי ההולדת גורם להרבה הורים כיום לאבד את הצפון. קיים היצע ענק של הפעלות ליום הולדת החל מקוסמים, מפעילות, רקדנים, זומבה, יום הולדת הישרדות ועוד. הילדים שלנו כבר משתמשים בטלפונים החכמים לא פחות טוב מאיתנו כך שהם יודעים בעידן הדיגיטלי מה מרתק ומה משעמם. הם לא יסיימו את מסיבת יום ההולדת במשהו פשוט עם מתנה קטנה . תנו לילד הרגשה של נסיך. פשוט הכינו אותו ליום המרגש והראו לו את הצדדים הטובים שבכל הפעלה שתרצו להכווין אותו אליה. בדקו למה הוא מתחבר ותנו לו להרגיש מיוחד ונסו להראות לו במסגרת האמצעים שעומדים לרשותכם מה מה טוב יותר ומה טוב פחות.

כשאתם ניגשים לבחור הפעלה ליום הולדת, ודאו כי הפן המקצועי בא לידי ביטוי בשיקולים שלכם, וכן קבלו המלצות מהורים שכבר חוו לפחות הפעלה אחת. לא קל כיום להבדיל בין מפעיל מקצועי ואמין למפעיל משעמם ונדוש. בנוגע ליום הולדת הישרדות – ההפעלה המדוברת לאחרונה תופסת תאוצה ולכן המשימה עוד יותר קשה כאשר צריך להשתלט את קשב הילדים ואף להפעיל אותם במשימות מאתגרות, תחרויות ספורט, שילוב מים והכי חשוב – בטיחות. הפעלה שמנוהלת על ידי זוג ומעלה של מפעילים תסייע ליום הולדת להסתיים בהצלחה רבה.

אל תחכו לרגע האחרון – תזמינו מקום מוקדם ככל הניתן כי כל המפעילים המבוקשים משוריינים מהר מאד. כמובן, שאם מדובר ביום הולדת הישרדות או אטרקציה סוחפת אחרת, שריינו מקום במעוד מועד.

מה ילדים אוהבים לאכול?

ילדים אוהבים את האוכל הפשוט – נקניקיות וצ'יפס, חטיפים, שקיות הפתעה והרבה מתוקים. אל תתפתו לקנות את האוכל והקישוטים במקומות יקרים – לכו על הסיטונאים הפשוטים, הם מוכרים סחורה טובה במחירים הוגנים מאד.