מטרת יום הולדת הישרדות

הפעלה ליום הולדת
יום הולדת הישרדות יוצא דופן עם טילטיל הכוכב שכבש את ישראל! המטרה - גיבוש, שיתוף פעולה, משחקי חשיבה וחידוד היכולות החברתיות של הילדים!

מוכנים? 1, 2, 3 - קדימה צא!

כיום אנו וילדינו חיים בעולם מודרני, בו אינספור תוכניות טלוויזיה משודרת מידי יום, כל היום. יתרה מכך, תוכניות חדשות יוצאות למסכים מידי שנה, בעיקר בתחום הריאליטי. הילדים לרב מתלהבים מהשחקנים השונים, ואף מפתחים סוג של מודל לחיקוי. התחרויות המורכבות והאתגרים בהם עומדים אנשים רגילים מן השורה, מגרים את הרצון להיות משתתף ושחקן.

מכיוון שילדינו לא יכולים להופיע בטלוויזיה, ולא תמיד אנחנו גם רוצים לאחל להם זאת, אנחנו יכולים למצוא לנושא תחליף ולתת להם מתנה נהדרת ביום ההולדת - יום הולדת הישרדות.

המטרה - אתגרים ותחרויות

באירוע זה, אנו מציבים בפני הילדים תחרויות ואתגרים, מסיבה שונה ממה שהיינו רגילים שכשגדלנו. הילדים מחולקים לקבוצות, וטילטיל מוביל אותם לאתגרים ותחרויות שאותם עליהם לפתור בעזרת משחקי מחשבה, ספורט ושיתוף פעולה. כדי לפתור את המשימות השונות, הילדים צריכים להפעיל את החושים ואת המוח כמובן - ממש כמו שהם חווים בבית כשהם צופים בטלוויזיה ומזדהים עם השחקנים.

הרמזים השונים יאפשרו להם לענות על חידות ולנצח בתחרויות. כמו שאצלנו אין מודחים - כולם זוכים להשתתף, ליהנות ולהגיע לשלב הסיום. יום הולדת הישרדות הוא בדיוק המענה המושלם ליום הולדת חוויתי, לא שיגרתי ויוצא דופן.

המטרה הבאה - גיבוש החברים

אחד הדברים החשובים שאנו מלמדים את הילדים מגיל קטן, הוא גיבוש ופיתוח יכולות חברתיות. אנו רוצים שהילדים יהיו כנים וישרים, וברי יכולת שיתוף פעולה עם בני גילם. במסיבת יום הולדת הישרדות ישנו דגש חשוב על עבודה בקבוצות, דיבור ואינטראקציה בלתי פוסקת, וכמובן קשב ותרבות דיון. הערכים החשובים ביותר מוחדרים לילדים בצורה סמויה לכל אורך הפעילות.

ילד יום ההולדת או הילדה כמובן, הם החשובים ביותר. תשומת הלב הרבה מפונת אליהם על ידי המפעילים וטילטיל בראשם. הילד ינהיג את הקבוצה שלו מתחילת הדרך ועד סופה. הוא יצטרך לנקוט בקבלת החלטות ומתן הוראות - חוויה מהנה מאד ואף התנסות לא רעה בכלל לגילו הצעיר.

הדובדבן שבקצפת – מסיבה בלתי נשכחת

כיוון שאנו מעניקים לילדים הזדמנות לפתח כישורים, להתנסות בתחרויות שונות ומאתגרות, אנחנו יוצרים כאן רגע מדהים, מרגש ובלתי נשכך. זו למעשה לא מסיבה, אולי ניתן לקרוא לכך פעילות. הילד וחבריו זוכים להגשים חלום, ולאו דווקא מול הטלויזיה, אלא בעזרתו של טילטיל, אשר מביא את אי ההישרדות עד לילדים ומאפשר להם לראות את הצד החיובי שמסיבת יום ההולדת וחוסך כמובן את הצדדים השליליים שלעיתים מוצגים בתוכנית או מאחורי הקלעים.

לכל אורך הפעילות יחולקו פרסים, קישוטים, בנדנות ושלל גימיקים נוספים. הפעילות מתגמלת מאד ומאתגרת ביותר. כמובן שכל הפעילות נחגגת סביב הילד או הילדה כך שההרגשה שלהם תהיה מדהימה, ובעיקר הרגשה של סיפוק. הפעילות מיועדת לגילאים 7-13 וכמובן שרלוונטית לבנים ולבנות כאחד. הפעילות מתאימה לבנים ובנות גם יחד ויוצרת גיבוש וכייף בלתי נגמר.